Mobil

Android M’in gerçek ismi açıklandı !

Arama devi Google Mayıs ayında Google I / O geliştirici konferansında duyurduğu yeni Android M Geliştirici Önizleme lansmanından bu yana, Android M’nin gerçek isminin ne olacağı merak ediliyordu. An itibarı ile Android M’nin gerçek ismi belli oldu.

Android ürün müdürü Jamal Eason, android-developers.blogunda yaptığı açıklamada “Bugün son Geliştirici Önizleme sürümü ile resmi Android 6.0 Marshmallow SDK’sını yayınlamış bulunuyoruz. Google Android Marshmallow için API 23 seviyesinde yeni uygulamalarınızı geliştirmeye hazır olun” dedi.

 GÜNCELLEME NASIL YAPILACAK?

Android 6.0 Marshmallow geliştirici önizleme sürümü desteklenen Nexus cihazlar (Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9 veNexus Player) için güncellendi. Eğer Android M 2.nci önizleme sürümünü desteklenen Nexus cihazlarınıza daha önce indirdiyseniz veya ilk olarak yüklemeyi istiyorsanız geliştirici önizleme sitesinden 3.ncü ve son sürümü cihazlarınıza yükleyeyebilirsiniz. Ayrıca, önceki geliştirici önizleme güncellemesinde olduğu gibi desteklenen Nexus cihazlar önümüzdeki birkaç gün içinde Over-The-Air (OTA) güncellemesi alacak..

Tıkla Yorumla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top