Programlar

CorelDRAW Graphics Suite X7 Special (64 bit) Torrent Download

Kapsamlı grafik tasarım yazılımı.

Taze bir bakışla, yeni araçlar ve büyük özellik geliştirmeleri must-have, CorelDRAW Graphics Suite X7 yeni yaratıcı olasılıklar bir dünya açılır. Biz bunu ihtiyacınız olduğunda, gerektiği yerde her şeyin doğru olduğunu, böylece doğal akışını yansıtacak birçok yeni çalışma alanlarını tasarladık. Eğer fotoğrafları düzenlerken ya da web tasarımı, grafik ve düzenleri oluşturma olsun, grafik tasarım yazılımları bu tam paketi size yol tasarımına yardımcı olur.

 

corel-draw

ÖZELLİKLERİ

YENİ! Tamamen özelleştirilebilir arayüz, yeniden tasarlanmış – Biz doğal akışını yansıtacak bizim araçları ve ayarları sadeleştirdik, böylece ihtiyacınız olduğunda, gerektiği yerde her şey doğru. Lite, Klasik veya Varsayılan çalışma alanı arasında seçin daha sonra ihtiyaçlarını karşılamak için araç ve emlak barlar terzi yeni hızlı özelleştirme özelliğini kullanmak, sorunsuz başlamak için.

YENİ! Gelişmiş çalışma alanları – Birçok yeni ön tanımlı çalışma alanı organize sanayi özel ve kolayca erişilebilir tüm araçları tutmak yardımcı olmak için kullanılabilir. Sayfa Düzeni, Illustration arasında seçin, veya Creative Suite geçişi kolaylaştırmak yardımcı olmak için Adobe Photoshop, Illustrator gibi görünmek için çalışma alanınızı ayarlayın.

YENİ! Dolgular ve şeffaflık üzerinde tam kontrol – Size çeşme, bitmap model ve vektör desen dolguları üzerinde tam kontrol vererek, şimdiye kadar en güçlü dolgu motoru oluşturduk. Bir çeşme dolgu tek tek renklerin içinde saydamlığını kontrol, eliptik ve dikdörtgen çeşme dolgular oluşturma, bir çeşme bir nesne ve daha içinde doldurmak tekrarlayın.

GELİŞMİŞ! Vektör ve bitmap desen doldurur – Şimdi, önizleme, arama uygulamak ve vektör desen ve bitmap hem de deseni dönüştürebilirsiniz Özellikleri liman işçisi Nesne gelişmiş kontrolleri kullanarak doldurur. Daha sonra da bunları kullanmak ya da diğer kullanıcılar ile paylaşmak, yeni DOLUM biçimi olarak yarattık ™ ?? youâ doldurur kaydedebilirsiniz.

YENİ! Kolay yazı önizleme ve gelişmiş karakter araçları – herhangi bir proje için mükemmel bir yazı bulun.Yeni Yazı Bahçesi önizleme ve tasarım içine getirmeden önce farklı yazı tipleri ile deneme sağlar. Ayrıca, yenilenen Karakter Ekle docker otomatik olarak bulmak ve eklemek için onlara her zamankinden daha kolay hale hepinizi karakterler, semboller ve yazı ile ilişkili glifleri gösterir.

YENİ! Özel efektler ve gelişmiş fotoğraf düzenleme – dört yeni basınca duyarlı Sıvı araçları-Smear dahil olmak üzere tüm yeni özel efektler keşfedin çekin, Repel ve Burgu ve yeni kamera efektleri Bokeh bulanıklık, Renklendirme, Sepya tonlama ve Time Machine Corel benzersiz görüntüler oluşturmak için ® PHOTO-PAINT ™ X7. Kameralar 300 türleri için RAW dosya desteği size görüntüleri zenginleştirmek için daha fazla yol sunar.

YENİ! Hassas düzen ve çizim araçları – Eğer gelişmiş düzenleme özellikleri ile istediğiniz yere sayfadaki her elemanı doğru olduğundan emin olun.Yeni Hizalama Rehberleri konumlandırırken diğer yakın nesnelere önerilen hizalamalara ile anında görünen, hızlı nesneleri yardımcı olur. Yeni Anahat pozisyonu seçeneklerini bir anahat nesne, ya da her ikisinin eşit kombinasyonu dışında, nesnenin içinde konumlandırılmış olup olmadığını toplayalım.

YENİ! Yüksek çözünürlük ve çoklu ekran desteği – Birden ekranlarında işinizi Hareketli yeni çoklu-ekran desteği ile bir baş ağrısı olması gerekmez. Şimdi proje, liman işçileri ve araç çubukları çıkartıp uygulama penceresinin dışında sürükleyebilirsiniz. Ayrıca, Suite’in tüm uygulamaları yüksek DPI ekranlar için optimize edilmiş, böylece arayüzü, yüksek çözünürlüklü ekranlarda net ve okunaklı görünecektir.

YENİ! QR kodu jeneratör – oluşturun ve tasarımları bir mobil pazarlama aracı olarak benzersiz QR kodları ekleyin. Onları çarpıcı yapmak için kodları metin, resim ve renkler eklemek, ya da seçenekler sonsuz uyum! Dahili doğrulama sizin QR code tamamen işlevseldir ve büyük akıllı telefonlar ve tarama uygulamalar üzerinde okunabilir sağlar. *

YENİ! Dahili İçerik Exchange – Yeni İçerik Borsası, tam Suite’in uygulamaları ile entegre oluyor bir online depo keşfedin. Hisse çeşme, bitmap model ve vektör desen sağ CorelDRAW içinde kullanıcı bizim topluluğu ile doldurur. , Ilham alın el işi vitrin ve en iyi gibi olanları upvote.

YENİ! Malzeme ve uzman ipuçları Öğrenme – Eğer deneyimli bir grafik profesyonel ya da kalkınan tasarımcı olsanız, yeni bir hile öğrenmek isteyebilirsiniz. Biz video eğitimlerini, web seminerleri ve uzmanlardan anlayışlar da dahil olmak üzere dinamik öğrenme materyalleri, bizim büyüyen bir kütüphane ile yardımcı olmak için buradayız. Ayrıca, bizim CorelDRAW İpuçları sağ uygulama içinde eğitim videoları ve ipuçları sunar.

GELİŞMİŞ! Kolay renk uyumu düzenleme – Geliştirilmiş Renk Stilleri docker hiç görüntülemek düzenlemek için daha kolay hale getirir, ve düzenlemek renk stilleri ve armonileri. Şimdi parlaklık değerini belirtmek, bir renk ayarlama yaparken doygunluğu ve tonu koruyabilirsiniz. Yeni uyum kuralları bir kural-tabanlı sisteme bir renk armonisi içinde tüm renkleri ek izin, böylece renk uyumu koruyarak bu renkleri değiştirebilirsiniz.

GELİŞMİŞ! Kolay, profesyonel web sitesi tasarımı – Corel Web yaratıcısı ™ herkes için web sitesi tasarımı kolay yapmaya devam ediyor. Yeni şablonlar ve SiteStyles, CSS3 için geliştirilmiş destek ve yeni HTML5 yetenekleri onlarca, hızlı, tasarımı, inşası ve kod öğrenmeden etkileşimli ve göz alıcı web koruyabilirsiniz.

GELİŞMİŞ!Son dosya formatları ile uyumluluk – olursa olsun birlikte çalışıyoruz dosya biçimi ne tür, size örtülü var.Son AI, PSD, PDF dahil olmak üzere 100’den fazla dosya formatları için destek sunan JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX ve PPT biçimleri, artı kameralar 300 türleri için geniş RAW dosya desteği.

GELİŞMİŞ! Royalty-free, kaliteli içerik – 10.000 ‘den fazla telif ücretsiz clipart ve dijital görüntüler, 1000 yazı tipleri, 350 şablonları, 800 çerçeveleri ve desenler ile taze tasarımlar tutun, ve daha tüm bu grafik tasarım yazılımı ile birlikte.

YENİ! Heyecanlı mobil uygulamalar – iOS cihazları için ücretsiz olarak sunulan, yeni Desenler uygulaması dijital fotoğraf dikişsiz bitmap kalıplarını oluşturur. CorelDRAW kullanmak için yeni DOLUM biçimini kullanarak desen kaydetmek, e-posta veya Facebook üzerinden oluşturma paylaşmak. Windows 8 kullanıcıları için, yeni uygulama Tasarımlar mükemmel görüntü bulmak ve paylaşmak için kolay bir yol sunar. Sonra hızlı başvuru, yeniden kullanılması ve paylaşımı için sık kaydetmek, iStockPhoto, Fotolia, Flickr ve CorelDRAW.com üzerinde galeriler görüntüleri aramak için kullanın.

Gelişmiş OpenType desteği – Böyle ligatures, süs eşyaları, küçük kapaklar, çalkantı çeşitleri ve daha fazlası gibi gelişmiş OpenType tipografi özellikleri ile güzel metni oluşturun. Çapraz platform tasarım çalışmaları için ideal, OpenType sizinle çalışıyoruz dili uyacak karakterleri özelleştirmek için izin, kapsamlı dil desteği sunuyor.

Karmaşık komut desteği – Asya ve Orta Doğu dilleri ile çalışma, uygun dizgi sağlamak CorelDRAW temel özellikleri sayesinde kolaydır. Karmaşık komut desteği içeriksel doğruluğunu teslim etmek yazarken karakterleri değiştirerek, OpenType yazı tipleri gibi aynı şekilde davranır.

Doküman stilleri – docker stilleri oluşturma, uygulama ve yönetimini basitleştiren Nesne Stilleri. Daha kolay çoklu nesnelerin tutarlı biçimlendirme uygulamak olun iteratif sürümleri üretmek Stil Setleri yararlanın, hızlı ve tutarlı bir bütün belgeleri biçimlendirmek.

Ismarlama Renk Armoniler – Kolayca tasarımı için tamamlayıcı bir renk paleti oluşturmak.Renk Armoniler aracı toplu renkleri değiştirmek için izin, bir Uyuma Renk Stilleri birleştirir. Aynı zamanda renkleri ve tonları tamamlayıcı renk şemaları size çeşitli müşterilerine karşılamak için harika bir yol sunmak için analiz!

Yaratıcı vektör şekillendirme aletleri – vektör sanat yaratıcı efektler ekleyin. Dört şekillendirme araçları Smear, Burgu, çekin ve Repel size girintiler ve daha yapma, itme, çekme, dağılmaya tarafından vektör nesneleri hassaslaştırması.

Sayfa düzeni araçları – karmaşık bir düzen ve tasarımlar oluşturma sevilen sayfa düzeni araçları geliştirmeleri ile her zamankinden daha kolay. Boş Powerclip çerçeve ile metin veya grafikler için bir yer ayırmak. Bir sayfa düzeni kadar alay ve metin nasıl görüneceğini bir anlamda almak için tutucu Metin aracını kullanın. Ayrıca kolaylıkla otomatik sayfa numaralandırma ile, sayfa numaralarını ekleyin.

64-bit ve çoklu çekirdek desteği – tasarımlar bu grafik tasarım yazılımı 64-bit desteği ve multi-core işlemci gücü ile hızlı hazır olsun. Sen birden fazla uygulama çalışırken, açmak ve daha fazla büyük bir kerede dosyaları ve süreci büyük dosyaları ve her zamankinden daha hızlı görüntüleri düzenlemek mümkün hıçkırık olmadan, daha az zamanda iş sonuçları görürsünüz.

Yeniden tasarlanan renk yönetimi motoru – Farklı medya arasında Kontrol renk tutarlılığı ve her belge için ayrı bir renk paleti oluşturmak.Renk yönetim motoru PANTONE son renk profilleri için daha fazla renk doğruluğu, artı desteği sunar. Sizin renkleri basmadan önce doğru olduğunu bilerek pahalı baskıları azaltır.

Web grafik araçları – web grafik araçları CorelDRAW koleksiyonu ile web içeriği ve grafik büyüleyici geliştirin.Piksel modu çevrimiçi içerik gösterecektir tam olarak nasıl gösterir ve İhracat iletişim kutusu ihracat önce dosya biçimleri karşılaştırın sağlar, böylece en yüksek dosya kalitesini elde etmek için ayarlarınızı optimize edebilirsiniz.

Kolay bitmap-vektör izleme – vektörleri içine bitmap görüntüleri dönüştürerek değerli zamanınızı boşa harcamayın.Corel® yerleşik PowerTRACE ™ motoru güçlü gelişmeler henüz izleme iyi sonuçlar sağlar ve yüksek kaliteli vektör nesnelere en zorlu bitmap görüntüleri açın.

Sürümünde 17..0.688 Yeni ve geliştirilmiş özellikler

Gelişmiş üyelik CorelDRAW Kullanıcılar, aşağıdaki yeni özelliklere erişim var.
– Gizleme nesneler: CorelDRAW karmaşık projelerde nesnelerin düzenleme kolaylaştırır ve kolayca tasarımı ile deneme yeteneği verir nesnelerin nesneleri ve grupları, gizlemek için izin verir.
– Rötuş aracı “klonlama Geri Yükleme”: Yeni bir araç Corel PHOTO-PAINT “klonlama geri yükleme” Eğer çevredeki olarak aynı renk dokusunu uygulayarak görüntünün kusurları ortadan kaldırmak için izin verir. Bu araç leke ya da yara izi gibi kusurlar çıkarılmasında özellikle kullanışlıdır.
– Tuval üzerine baskı için görüntüleri hazırlayın: görüntü ve ince ayar germe ile resmin boyutunu değiştirme: New ayarları penceresi PHOTO-PAINT üç basit adımda tuval üzerine baskı için fotoğraf hazırlamak yardımcı olabilir “hazırlayın ve streç” Corel ayarları, harika bir kompozisyon oluşturabilirsiniz.
– Masaüstü rengini değiştirin: masaüstü rengi, Corel PHOTO-PAINT CorelDRAW ya da görüntülerde sayfa çizim çevresi, sizin belgelerin renk eşleşmesi için değiştirebilirsiniz.
Aşağıdaki geliştirmeler CorelDRAW tüm üyelerine mevcuttur:
– Düğümlerinin Geliştirilmiş tahsisi: Şimdi komşu düğümler eğrileri aracı “Shape” ile telafi edilebilir, Shift tuşunu basılı tutun.
– Kopyalama eğri segmentleri: CorelDRAW kopyalamak ve eğrilerin bölümleri kesip, ve sonra ek parçalarını çıkarma görevini basitleştiren nesneler, onları eklemek ve benzeri hatlara sahip ilgili rakamları oluşturmanıza olanak sağlar.
– Pencere kayan belgelerini açma: Varsayılan olarak, Corel PHOTO-PAINT açık biçim sekmesinde belgeler. Şimdi belgeleri pencerelerde açılan böylece uygulamayı yapılandırmak için yeteneği var.
– Pencere sınırlarının rengini ayarlama: Corel CONNECT, sen pencere sınırlarının rengini değiştirebilirsiniz.
– Bir dizi ek olarak “uzmanlar Sor”: “Uzman İpuçları” Bir dizi güncelleştirilmiş bir öğretici Anatomi (Alexis Paulyuchuk) tarafından somon balıkçılık uçar gider. Bu öğretici lures bir desen oluşturmak için nasıl açıklar; boya ve eğriler oluşturmak için nasıl yazar hisse ipuçları, dolgu ve taşma taşıma nesneleri kullanın.
Performans ve kararlılık. Geliştirilmiş performans ve istikrar aşağıdaki alanlarda (daha önce hizmet paketleri olarak yayınlandı) yapılmıştır.
belge
– Artık kullanıcı arayüzü ekleyerek, özel bir pencerede Yakınlaştırma arızaya CorelDRAW neden olur.
– Milimetre set Tablo parametreleri korunur.
Filtreler
– Metin dosyaları SVG, Google Chrome, CGM oluşturulan dosyalar düzgün görüntülenir.
– DWG dosyaları CDR formatına dönüştürülebilir.
– Şimdi, PDF görüntüleri CCITT fax sıkıştırma içeren, PDF dosyalarını açabilirsiniz.
nesneler
– Herhangi bir cisim içeriğinin uygulama ile merkez artık Powerclip.
– Bağlama ve katıştırma nesne (OLE)
– CorelDRAW ihraç dosyaları içinde depolanan ilgili nesneleri.
baskı
– Önizleme penceresinde alet düzeni düzeni ile Düzenle alanı kullanabilirsiniz.
– Önizleme penceresinde, denetimleri “Zoom” ve “Blok” kullanabilirsiniz.
metin
– Şimdi sıfıra eşit bir tablo alan değerleri metin ekleyebilirsiniz.
– Kesme işareti sonra Fransızca metinde artık katma alandır.
– Farklı renkleri ile eğriler metni dönüştürmek zaman bütün renkler korunur doldurun.
– Bilgisayarınızda yüklü yazı tipleri için, CorelDRAW artık bir yazı ikamesini oluşturur.
Araçlar
– Bézier oluşturulması için araçlar ve düz çizgilerin kalem kesimleri ile çalışırken düğmeler düzenleyiciler kullanılabilir.
– Bitiş eğrisi oluşturma – eğrisinin oluşturulması iptal etmek ve Enter tuşuna basmayı Esc tuşuna basabilirsiniz ürün B-spline ile.
– Bitmap görüntülere uygulandığında aracı Kırpma düzgün çalışmıyor.
VBA
– Opsiyon Belge Palet artık hatayla sonuçlanır sınıfta aktif olacaktır.
– CorelDRAW önceki sürümlerinde bir projeyi kaydetme artık eğriler içine metin dönüşümü ile sonuçlanır.
Yapılandırma ve çalışma alanları
– Şimdi sürükleyebilir ve hatta Nothing Hoş Geldiniz ekranından açılışta (Araçlar> Seçenekler) ayarlarını değiştirdikten sonra uygulama penceresinin içine dosyalar CDR, CPT ve JPEG dosyalarını bırakabilirsiniz.

Neler dahil

-CorelDRAW® X7 – Vektör illüstrasyon ve sayfa düzeni
-Corel® PHOTO-PAINT ™ X7 – Görüntü düzenleme
-Corel® PowerTRACE ™ X7 – Bitmap-vektör izleme (CorelDRAW X7 dahil)
-Corel® CONNECT ™ – İçerik bulucu
-Corel® CAPTURE ™ X7 – Ekran yakalama araçları
-ConceptShare ™ – Online işbirliği aracı

Sistem Gereksinimleri

-Microsoft Windows 8 / 8.1 (64-bit sürümleri), Windows 7 (64-bit sürümleri), yüklü en son hizmet paketleri ile tüm
-Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64
-2 GB RAM
-1 GB (içerik olmadan kurulum için) sabit disk alanı
-Mouse, Tablet ya da çoklu-dokunmatik ekran
-1280 X 768 ekran çözünürlüğü
-DVD Sürücü (kutu kurulum için gerekli)
-Microsoft Internet Explorer 8 veya üstü

Diller: İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Çekçe, Lehçe, Hollandaca, Portekizce, Japonca, Çince

Programın Torrent Dosyasını Aşağıdaki linkten direkt indirebilirsiniz. !

Güncellenme Tarihi 02.09.2016

64

32

24 Yorum Yapılmış

24 Comments

 1. Müslüm

  19 Ocak 2015 at 20:49

  teşekkürler hemen indiriyorum 🙂

 2. Durmuş Kavcıoğlu

  10 Şubat 2015 at 18:24

  Teşekkürler 🙂

 3. Veli

  11 Ocak 2016 at 13:31

  indirr indirr verrr

 4. mehmet

  15 Ocak 2016 at 09:19

  Programın Torrent Dosyasını Aşağıdaki linkten direkt indirebilirsiniz. !

  aşağıda ki link nerede ustam

 5. ferhat

  15 Ocak 2016 at 15:10

  indirr indirr verrr

 6. muharrem

  22 Şubat 2016 at 16:03

  teşekkürler

 7. Ehmmeledin

  22 Şubat 2016 at 22:13

  Ehmmeledin Ehsanoğlu

 8. Uğur

  19 Mart 2016 at 19:07

  Link Yoookk

 9. Bilgin

  25 Mart 2016 at 20:44

  indir

 10. esper

  21 Nisan 2016 at 09:41

  Link nerde arkadaşlar

 11. mustafa

  25 Mayıs 2016 at 12:50

  indir

 12. eyüp

  1 Haziran 2016 at 15:36

  teşekkürler

 13. Ramazan

  25 Temmuz 2016 at 11:28

  nerde

 14. Üseyin

  10 Ağustos 2016 at 17:03

  linki bulamadım

 15. ali fuat sanli

  16 Ağustos 2016 at 13:00

  teşekkürler

 16. ali fuat sanli

  16 Ağustos 2016 at 13:01

  teşekkürler… nereden indirebilirim torrent dosyasını,

 17. serhat

  25 Ağustos 2016 at 09:55

  şerefsizler o kadar yazıyı kim okuyacak direk link versenize
  işiniz gücünüz yavşaklık

  • Admin

   27 Ağustos 2016 at 09:37

   Merhabalar serhat hakaret etmenin bir anlamı yok beğenmiyorsan indirme 🙂

 18. Kamil

  31 Ağustos 2016 at 15:45

  link bozuk çalışmıyor sayfaya geri dönüyor

 19. web tasarımı

  20 Eylül 2016 at 01:33

  Konu aktarımlarınız harika çok teşekkür ederim

  • Admin

   30 Eylül 2016 at 11:02

   Biz Teşekkür Ederiz.

 20. görkem

  10 Ekim 2016 at 20:06

  dosya şifreli paylaşımınızda şifreyi bulamadım. acaba şifre ne ?

 21. kutlu

  18 Ekim 2016 at 11:24

  ya birisi neden adam gibi açıklamaz link indiriyoruz rar dosyası şifre istiyor şifre ne adam akıllı adım adım açıklasanıza

  • kutlu

   18 Ekim 2016 at 11:29

   iki tane link var dosyayı indir diye sarı renkli
   onları tıklayın rar dosyasıinecek
   rar dosyası şifresi http://www.teknojoin.com
   otomatik olarak torrent iniyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

To Top